fbpx

14 квітня відбувся ROYAL BEAUTY – «Кубок Карпат 2018»

by sorbamax

14 квітня 2018-го року у місті Мукачево було проведено Royal Beauty “Кубок – Карпат 2018” Міжнародний конкурс та виставка-ярмарок індустрії краси, що стало надзвичайною подією для краю.  Прибули учасники та експоненти з кількох країн. Склад журі також був міжнародним. Учасники приїхали з багатьох регіонів України, а також з Угорщини, Румунії, Ізраїля, Словаччини та навіть з Італії.

Memories – Royal Beauty Кубок Карпат 2018

Чудові спогади на відео та приємні моменти Royal Beauty – Кубок Карпат 2018 14 квітня 2018-го року у місті Мукачево було проведено ROYAL BEAUTY “Кубок – Карпат 2018” Міжнародний конкурс та виставка-ярмарок індустрії краси, що стало надзвичайною подією для краю.Цього року змагалися кращі перукарі, візажисти та майстри манікюру індустрії краси. До складу журі увійшли найкращі фахівці з різних країн. Разом з конкурсом ROYAL BEAUTY – «Кубок Карпат 2018» також проходила виставка – ярмарок індустрії краси, де компанії представляли новинки своєї продукції.Вітаємо переможців конкурсів зі здобутими медалями та кубками! Дякуємо експонентам, спонсорам та партнерам за участь та підтримку!До зустрічі на ROYAL BEAUTY Кубок Карпат 2019!Згодом будуть наступні відо з події, підписуйтесь на нашу офіційну сторінку Royal Beauty – Кубок КарпатВідео Just In Time Production Дякуємо!

Gepostet von Royal Beauty – Кубок Карпат am Mittwoch, 25. April 2018

Цього року змагалися кращі перукарі, візажисти та майстри манікюру індустрії краси. До складу журі увійшли найкращі фахівці з різних країн. Головним журі конкурсу перукарів став один з найуспішніших перукарів Угорщини Гойош Ласло (Hajas László). Разом з конкурсом ROYAL BEAUTY – «Кубок Карпат 2018» також проходила виставка – ярмарок індустрії краси, де компанії представляли новинки своєї продукції. Виставка – ярмарок ROYAL BEAUTY – «Кубок Карпат 2018» стала чудовою нагодою для створення відносин між колегами та обміну досвідом, а для відвідувачів була можливість придбати новинки продукції за привабливими цінами.

Загалом приїхало 350 учасників конкурсу та близько 3000 відвідувачів змогли побачити яскраву подію.

Для відвідувачів була підготовлена розважальна програма та багато цікавих програм та шоу за участі відомих особистостей. Одним з яких було всесвітньовідоме авторське перукарське шоу Adriana Popescu (Адриана Попеску) найвідомішого перукаря Румунії. Також приємним був виступ відомої танцювальної группи з м.Мукачево. Проведення Міжнародного конкурсу та виставки-ярмарок індустрії краси ROYAL BEAUTY  “Кубок – Карпат 2018” відбувся за адресою: Україна, Закарпатська область, Мукачево, Eventum Hall, вул. Автомобілістів 13. в період цвітіння сакур, якими славитья місцевість.

Ось декілька світлин з події яка відбуляся. Повний альбом можете переглянути у нашій групі  Facebook