fbpx

УВАГА! Конкурс відбудеться в режимі ON-LINE.

by sorbamax

Дорогі конкурсанти! 📢 Хочемо донести до Вас важливу інформацію щодо проведення конкурсу Royal Beauty – Кубок Карпат 2-го травня 2020-го року.

Ми отримуємо багатоj повідомлень від Вас із запитанням 🤔 «Чи відбудеться конкурс в запланований термін, та чи не буде скасований в зв’язку з продовженням карантину…?

Хочемо 😀 Вас запевнити, конкурс відбудеться в запланований термін!

Станом на сьогодні, кінцевим терміном завершення карантинних заходів в Україні визначено 24 квітня, не виключено, що буде припинений достроково, або подовжено…

Щоб уникнути невизначеності для нас усіх, ми вирішили змінити формат проведення чемпіонату, а саме, провести його в режимі ON-LINE.

Ми думаємо, що це буде найкращий спосіб вберегтися від форс-мажорних обставин, та все ж таки провести запланований нами чемпіонат 2 травня 2020-го року.

📢 Все залишається без істотних змін! Наразі готуємо деякі доповнення до процедури та регламенту проведення чемпіонату в режимі ON-LINE, які згодом будуть опубліковані на нашому сайті https://royal-beauty.info/

📌Всі конкурсні роботи та онлайн записи виконання Вами конкурсних завдань будуть проводитись та публікуватись на нашій сторінці INSTAGRAM https://www.instagram.com/royal_beauty.info/ .

Міжнародний склад суддів та старійшин зможе відслідковувати та оцінювати Ваші роботи в режимі реального часу.

📌Також буде збільшено термін прийому від Вас конкурсних робіт на 2-3 конкурсні дні, про що згодом також повідомимо.

Бажаємо успіху та натхнення всім конкурсантам!
Бережіть себе! До зустрічі на ONLINЕ Чемпіонаті індустрії краси Royal Beauty – Кубок Карпат 2020!

🤔 Виникли запитання? Напиши нам в 📨, ми обовязково тобі допоможемо!

НАШІ КОНТАКТИ:
📌Офіційна сторінка: https://royal-beauty.info
📞Телефон для довідки: +38(050)225-0203.
📞Telegram: https://t.me/royalbeautyua
👉 Ми в Іnstagram