fbpx

Переможці ROYAL BEAUTY Кубок Карпат 2018

by sorbamax

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу перукарської майстерності, нігтьової естетики та візажу Royal Beauty Кубок Карпат 2018! Дякуємо спонсорам номінацій Diamond Nails, КАФО, PRINCESS, LAMBRE, PAESEVK STUDIO, SW Software за надані подарунки для переможців. Величезна подяка міжнародному складу суддів  та  Олександр Толубко президенту СПУ за підтримку.

ПЕРЕМОЖЦІ ГРАН ПРІ – ROYAL BEAUTY «Кубок Карпат 2018»

Перукарське мистецтво – Кутинська Тетяна Україна / Львів

Візаж – Печенюк Єлизавета Україна / Харцизьк

Нігтьова естетика – Палінкаш Анна Україна / Ужгород

Повний альбом можете переглянути у нашій групі  Facebook

Результати міжнародного конкурсу
ROYAL BEAUTY «Кубок Карпат 2018»

Конкурс «Візаж»

Номінація: Colour Smoky Eyes
1-місце Hegyecz Zsófi Угорщина
2-місце Гозда Діана Україна/ Мукачево
3-місце Потурай Анна Україна/ Львів
Номінація: Catwalk Smoky Eyes
1-місце Tóth Viktoria Угорщина
2-місце Пожарська Мирослава Україна/ Мукачево
Номінація: Haute Couture Smoky Eyes
1-місце Kabba Zsófi Угорщина
2-місце Олексин Дарія Україна/ Мукачево
Номінація: Creative make up
1-місце Pantokai Anita Угорщина
2-місце Баклаганич Діана Україна / Львів
3-місце Пожарська Мирослава Україна / Мукачево
Номінація: Весільний макіяж
1-місце Печенюк Єлизавета (майстер) Україна / Харцизьк
1-місце Fehér Gabriella (юніор) Угорщина
2-місце Потурай Анна (юніор) Україна / Львів
2-місце Горайчук Іванна Україна / Львів
Номінація: Фантазійний макіяж
1-місце Rádai – Vargyasi Anikó (юніор) Угорощина
1-місце Mogyoró Dominika (майстер) Угорщина
2-місце Олексин Дарія (майстер) Україна/ Мукачево
3-місце Печенюк Єлизавета (майстер) Україна / Харцизьк

Конкурс «Жіноча зачіска»

Номінація: Денна жіноча зачіска на довгому волоссі
1-місце Molnár – Parokai Tímea (юніор) Угорщина
2-місце Солтис Галина (юніор) Україна / Львів
3-місце Лисик Марта (юніор) Україна / Львів
1-місце Berendi Henrik (майстер) Угорщина
Номінація: Вечірня жіноча зачіска на довгому волоссі
1-місце Molnár – Parokai Tímea (юніор) Угорщина
2-місце Herczeg Eszter Éva (юніор) Угорщина
1-місце Berendi Henrik (майстер) Угорщина
2-місце Кутинська Тетяна (майстер) Україна / Львів
Номінація: Весільна жіноча зачіска
1-місце Солтис Галина (юніор) Україна / Львів
1-місце Berendi Henrik (майстер) Угорщина
2-місце Венгер Галина (майстер) Україна / Камянець – Подільський
3-місце Драгун Тамара (майстер) Україна / Тячів
1-місце Herczeg Eszter Éva (учень) Угорщина
2-місце Varró Gabriella Adrienn (учень) Угорощина
3-місце Грицьків Валентина (учень) Україна / Львів
Номінація: Коктельна зачіска з елементами плетіння
1-місце Кутинська Тетяна (майстер) Україна / Львів
2-місце Драгун Тамара (майстер) Україна / Тячів
3-місце Lévai Katalin (майстер) Україна / Батрадь
1-місце Солтис Галина (юніор) Україна / Львів
1-місце Лотоцька Любов (учень) Україна / Львів
2-місце Суходольський Нікіта (учень) Україна / Львів
3-місце Маїк Мар’яна (учень) Україна / Камянець – Подільський
Номінація: Фантазійна зачіска з елементами постижеру
1-місце Сидорчук Єлізавета Україна / Львів
2-місце Berendi Henrik Угорщина
3-місце Солтис Галина Україна / Львів
Номінація: Full Fashion Look – жіночий модний образ
1-місце Кутинська Тетяна (майстер) Україна / Львів
2-місце Павлишинець Оксана Україна / Ужгород
3-місце Дьолог Наталія Україна / Ужгород

Конкурс «Чоловіча зачіска»

Номінація: Full Fashion Look – чоловічий модний образ
1-місце Солтис Галина Україна / Львів
2-місце Мельдере Сандра Україна / Київ
3-місце Lukovics Áron Угорщина
Номінація: Авторська чоловіча салонна стрижка
1-місце Мельдере Сандра Україна / Київ

Конкурс «Нігтьова естетика»

Номінація: Конкурсне моделювання гелем
1-місце Hubi Zsoltné (майстер) Угорщина
2-мі