fbpx

Переможці ROYAL BEAUTY «КУБОК КАРПАТ • 2019»

by sorbamax

Вітеємо призерів та переможців Міжнародного чемпіонату індустрії краси 

Ось декілька світлин з події яка відбуляся. Повний альбом можете переглянути в альбомі у  Facebook

ROYAL BEAUTY – «КУБОК КАРПАТ • 2019»

Переможці конкурсу чоловіча зачіска

1) Авторська чоловіча стрижка Barber Expert в стилі Fade.
Юніор
І . місце – Соловйова Оксана / Чортків
ІІ. місце – Nyisztor Csaba /Nagykálló
ІІІ. місце – Гевак Іванна / Львів
Майстер
І.  місце – Lukovics Áron György / Magyarország
ІІ. місце – Линка Староста / Мукачево

2) Чоловічий модний образ Full Fashion Look.
І. місце – Монастирська Наталія / Київ
ІІ. місце – Lukovics Áron György / Magyarország
ІІІ. місце – Nyisztor Csaba / Nagykálló
3) Стрижка бороди
І.  місце – Lukovics Áron György / Magyarország
ІІ. місце – Nyisztor Csaba / Nagykálló
ІІІ. місце – Соловйова Оксана / Чортків

Переможці конкурсу жіноча зачіска

1)Модна жіноча зачіска на довгому волоссі. 1-й вид – денна зачіска.
Юніор
І. місце – Колужняк Вікторія / Львів
Майстеp
І. місце – Berendi Henrik / Magyarország
ІІ. місце – Солтис Галина / Львів
ІІІ.  місце – Дереза Ярослава / Київ
2-й вид модна вечірня зачіска.
Юніор
ІІ. місце – Berkecz Lilla / Szentes
Майстер
І. місце – Berendi Henrik / Magyarország
ІІ. місце – Баланюк Ольга / Чернівці
ІІІ. місце – Томчич Наталія / Ужгород
2)Весільна зачіска
Юніор
І. місце – Безденежник Юлия / Харків
ІІ.  місце – Márta fanni / Zsombó
ІІІ. місце – Колужняк Вікторія / Львів
Майстеp
І. місце – Драгун Тамара / Тячів
ІІ. місце – Солтис Галина / Львів
ІІІ. місце – Баланюк Ольга / Чернівці
3) Коктельна зачіска з елементами плетіння
Юніор
І. місце – Мищишин Ольга / Львів
ІІ. місце – Катренич Соломія / Львів
ІІІ. місце – Кодаш Анна / Городище
Майстер
І . місце – Солтис Галина / Львів
ІІ. місце – Остапюк Анна / Львів
ІІІ. місце – Драгун Тамара / Тячів

4).Фантазійна зачіска з елементами постижерних виробів.
І . місце – Szabó István / Sopron
ІІ.  місце – Солтис Галина / Львів
ІІІ.  місце – Катренич Соломія / Львів

5) Жіночий модний образ Full Fashion Look
І. hely/ місце – Солтис Галина / Львів
ІІ . hely/ місце – Szabó István / Sopron
ІІІ. hely/ місце – Lévai Katalin / Bótrágy

Переможці конкурсу візажистів

1) Smokey Eyes (Colour,Catwalk,Haute Conture)
Юніор
І. місце – Кротова Людмила / Київ
ІІ. місце – Bakonyi Dorina / Szentendre
ІІІ. місце – Скакун Наталія / Львів
Майстеp
І. місце – Rádai-Vargyasi Anikó / Magyarország
ІІ. місце – Потурай Анна / Львів
ІІІ. місце – Абшай Емеліна / Мукачево
Стиліст
І. місце – Breusz Ljubov Szergejevna / Magyarország
ІІ. місце – Павлюк Василина / Ів.-Франківськ
2)Весільний макіяж
І. місце – Breusz Ljubov Szergejevna / Magyarország
ІІ. місце – Бершадська Орислава / Львів
ІІІ. місце – Кучварська Юлія / Львів
3) Stage Make Up
Junior
І.місце – Breusz Ljubov Szergejevna / Magyarország
ІІ.hely/ місце – Бризгалова Поліна / Львів
ІІІ. місце – Руденко Віолетта / Харків
Майстер
І. місце – Rádai-Vargyasi Anikó / Magyarország
ІІ. місце – Потурай Анна / Львів
4)Creative Make-Up
І. місце – Dabasi Laura / Budapest
ІІ. місце – Rádai-Vargyasi Anikó / Magyarország
ІІІ. місце – Бершадська Орислава / Львів
5) Плакат: Феєрія кольорів
І.hely/ місце – Ferenczi Denise / Budapest
ІІ.hely/ місце – Oláh Renáta / Budapest
ІІІ.hely/ місце – Vahl Brigitta / Budapest

Переможці конкурсу моделювання брів

Профi
І. місце – Сировацкая Ирина / Київ
ІІ. місце – Мазуренко Оксана / Николаев
ІІІ. місце – Фельдеші Анастасія / Мукачево
Експерт
І. місце – Ісаєвич Ганна / Ужгород

Переможці конкурсу нігтьової естетики

Конкурсне моделювання нігтів по акриловій технології. Французький манікюр. 
ІІ. місце – Keller Zsuzsanna / Budapest
Конкурсне моделювання нігтів по гелевій технології. Французький манікюр. 
ІІ.місце – Zelenyák Marinna / Budapest
ІІІ.місце – Levelényi Barbara / Tiszaújváros
Салонне моделювання нігтів по акриловій технології. Французький манікюр.
Юніор 
ІІ.місце – Dancs Angéla / Mezővári
Профі
ІІ.місце – Keller Zsuzsanna / Budapest
Салонне моделювання нігтів по гелевій технології. Французький манікюр
Юніор/ Junior
ІІІ.місце – Карасенко Вікторія / Кропивницький
Mайстер/Mester
ІІ. місце – Levelényi Barbara / Tiszaújváros
III. місце – Hubi Zsoltné / Bódvaszilas
III. місце – Шевченко Ірина / Полтава
Iдеальний градієнт гель-лаками.
ІІ.місце – Залузець Наталія / Львів
Апаратний манікюр.

І. місце – Сидорчук Анна / Новоград Вол.
ІІ .місце – Обженская Евгения / Кропивницький
ІІІ.місце – Кондрашенко Наталія / Кропивницький
ІІІ. місце – Гречанюк Анастасія / Київ
Створення ідеальної поверхні нігтьової пластини.
I.місце – Карасенко Вікторія/ Кропивницкий,
II.  місце – Гричанюк Анастасія/ Київ ,
III.місце – Zelenyák Marianna / Budapest
Комерційний дизайн гель – лаками на коротких нігтях.
І. місце – Кондрашенко Наталія / Кропивницький
ІІ.місце – Миньо Марина / Ужгород
ІІІ. місце – Рак Алена / Кропивницький
Салонне покриття нігтів гель-лаками.
І. місце – Бондаренко Тетяна / Київ
ІІ. місце – Карасенко Вікторія / Кропивницький
ІІІ. місце – Гричанюк Анастасія / Київ
Mix Media (в коробочках)
І. місце – Миньо Марина / Ужгород
ІІ. місце – Доценко Світлана / Київ
ІІІ. місце – Лариса Марій / Ів. Франківськ
Художня розпис (в коробочках).
І. місце – Мараховская Диана / Кропивницький
ІІ. місце – Реун Катерина / Київ
ІІІ. місце – Tőkés Lilla / Karcag
Розпис плоским пензликом (в коробочках).
І. місце – Maszlag Mária / Csongrád
ІІІ. місце – Миньо Марина / Ужгород
Плакат. Тема «Кадр для Instagram».
Юніор
І .місце – Залузець Наталія / Львів
ІІ. місце – Szabó Krisztina / Nagybégány
ІІІ. місце – Bajusz Anita / Bótrágy
Майстеp
ІІ. місце– Heé Klaudia / Gát
Плакат. Тема довільна.
І. місце – Залузець Наталія / Львів
ІІ. місце – Обженськая Евгения / Кропивницький
ІІІ. місце – Raidl-Szőke Szilvia / Budapest
Аерографія в коробочках.
I. місце – Гладилова Елена / Кропивницький
ІІ. місце – Миньо Марина / Ужгород
Номінація «Декорування предмета»
І. місце – Raidl-Szőke Szilvia / Budapest
ІІ. місце – Székely Katalin / Békés
III.місце – Horváthné Tóth Veronika / Zalaegerszeg
3-D дизайн на одному типсі.
Юніор/ Junior
ІІ.місце – Rózsa Ilona / Gut
ІІІ. місце – Rapáda Timea / Beregszász
Профі/Profi
І.місце – Maszlag Mária / Csongrád
ІІ. місце – Миньо Марина / Ужгород
ІІІ. місце – Hubi Zsoltné / Bódvaszilas
Фантазійне моделювання на манекен – руці.
І . місце – Миньо Марина / Ужгород
Салонне ліплення.
Юніор/ Junior
І. місце – Кондрашенко Наталія / Кропивницький
ІІ. місце – Dancs Angéla / Mezővári
Майстеp/Mester
І. місце – Шматкова Светлана / Хуст
ІІ. місце – Диана Черкашина / Казахстан
ІІІ. місце – Миньо Марина / Ужгород
Гелевий дизайн на 5 типсах
І. місце – Maszlag Mária / Csongrád
ІІ. місце – Шляпкіна Юлія / Харків
ІІІ. місце – Реун Катерина / Київ
Iнкрустація.
І. місце – Карасенко Виктория / Кропивницький
ІI. місце – Komonyi Ljuba / Barkaszó
ІІІ. місце – Кондрашенко Наталія / Кропивницький
Дизайн на педикюрних типсах.
І.місце – Миньо Марина / Ужгород
ІІ. місце – Maszlag Mária / Csongrád
ІІІ. місце – Богаченко Людмила / Кропивницький

ГРАН ПРІ
Нігтьова естетика: – Миньо Марина  (Ужгород)
Моделювання брів:– Ісаєвич Ганна (Ужгород)
Візаж – Потурай Анна (Львів)
Перукарі – Солтис Галина (Львів)

ІНШІ НОВИНИ