fbpx

Royal Beauty – «Кубок Карпат • 2016»

by sorbamax

Дорогі колеги, фахівці, компанії, що працюють в індустрії краси, зацікавлені покупці та гості. Відбулася довгоочікувана подія 19 – 20 квітня 2016 року в місті Мукачеві було проведено міжнародний конкурс перукарського мистецтва, візажу, нігтьового сервісу серед майстрів та юніорів, а також виставка – ярмарок індустрії краси “Кубок – Карпат 2016”.

Подія велася на двох мовах (українською та угорською). Поряд з проведенням конкурсів з перукарського мистецтва, візажу, манікюру  різні компанії індустрії краси мали змогу представити свою продукцію та послуги. Вся подія супроводжувалася цікавою насиченою розважальною програмою. В перший день, паралельно проводилися конкурс перукарів та візажистів. Конкурси проводилися на високому міжнародному рівні. Учасники дуже серйозно підготувалися та вразили всіх своєю креативністю, фантазією та показали себе як професіонали своєї справи, незалежно від того, були це майстри чи юніори.

Оцінювали конкурси висококваліфіковані судді з України та Угорщини. Судді перукарського конкурсу: Нісевич Надія, Цюра Ірина, Ніколаєв Володимир, Беренді Дьорді та Луковіч Дьордь. Судді конкурсу візажу : Сіревич Наталія, Стецьків Ольга, Онуфрійчук Олена, Домінік Робертс та Кронер Беата. Своєю присутністю нас вшанували президент спілки перукарів України Антонюк Олексій та президент спілки перукарів Угорщини Беренді Ласло, які завдяки своєму професіоналізму допомагали у проведенні конкурсів.

По закінченню конкурсів, танцювальний колектив «Валері» розважав присутніх своїми танцями, а після цього відвідувачі мали можливість подивитися перукарське шоу у виконанні майстрів з Будапешту під керівництвом Дані Ондраша. Шоу мало неймовірний успіх. Завершило цей прекрасний та багатий на події день нагородження переможців. Спонсорами для переможців виступили такі компанії, як Paese, Softwave, Fru-Fru, Кондитерський дім Бондаренко, Princess, Moszi, Котнар,Estet, Kallos. Дякуємо компаніям за подарунки.

Ось декілька світлин з події яка відбуляся. Повний альбом можете переглянути у нашій группі Facebook

Наступного дня проводився конкурс манікюру. Учасники старанно готувалися до конкурсів і показали хороші результати. Оцінювали конкурси висококваліфіковані судді України та Угорщини : Головіна Наталія, Гринчишин Наталія, Амросієва Ірина, Перге Сільва. Працівники мукачівського салону «Лайм» показали неймовірне та захоплююче перукарське шоу, яке мало величезний успіх. Гостем події була Рубінт Рейка, яка провела мотиваційну лекцію присутнім. Закінчився день нагородженням переможців. Головним спонсором манікюрного конкурсу виступила світова марка по виготовленню засобів для нарощування нігтів Diamond Nails, яка представила цінні подарунки для переможців конкурсу. Також спонсорами конкурсу виступили компанії ТМ Amro, кондитерський дім Бондаренко, Princess, Softwave, Estet, салон «Cleopatra», ТМ Котнар, салон « Лайм». Дякуємо нашим спонсорам та партнерам за участь та підтримку.

Організатору «Кубок Карпат – 2016» Діана Шімон та її команді вдалося організувати та провести цю важливу подію на високому міжнародному рівні. Основною ціллю даної події було дати можливість жителям Закарпаття спробувати свої можливості в міжнародних конкурсах, підвищити рівень галузі індустрії краси в даному регіоні. Особливістю є те, що у виставці та конкурсах брали участь учасники та експоненти з різних країн. На протязі двох днів «Кубок Карпат» відвідало близько 2000 людей. Організатор та його помічники мріють зробити дану подію доброю традицією та щорічно її проводити на постійній основі. Надіємося, що на наступний рік ще більше експонентів та учасників зможуть прийняти участь в «Кубку Карпат», адже з Вами подія стане яскравіша!

ІНШІ НОВИНИ