fbpx

Royal Beauty – «Кубок Карпат • 2017»

by sorbamax

19 – 20 травня 2017 року в готельно- оздоровчому комплексі ” Золота гора”, що знаходиться неподалік міста Ужгород, вдруге був проведений Royal Beauty Кубок Карпат – міжнародний конкурс перукарського мистецтва, візажу, нігтьової естетики, виставка та ярмарок індустрії краси. Дана подія є унікальною не тільки для Закарпаття, але й для усієї України. Адже ніде на території Тисо – Дунайської низовини не проводиться міжнародний конкурс такого масштабу.

В даній події взяли участь учасники, експоненти та відвідувачі з різних країн Європи( Угорщини, Румунії, Словаччини, Італії ), Ізраїлю, а також з усіх регіонів України.

Особливим є те, що програма та конкурси даної події проводилися на двох мовах – українській та угорській. Більш, ніж 300 учасників подали заявки для участі у конкурсах. Було зареєстровано близько дві тисячі відвідувачів. Оцінювали конкурси найкращі професіонали в області індустрії краси – судді з Угорщини, Румунії, Ізраїлю та звичайно України. Серед запрошених почесних гостей події присутніми були : уповноважений уряду д-р Грежа Іштван, головний консул Бугай Йожеф, голова організації Угорців України Віраг Ласло, засновник мотиваційних курсів, спеціаліст з маркетингу Бочкої Іштван.

Для розваги учасників,гостей та відвідувачів події на протязі двох днів проводилися різноманітні шоу, концерти, танці та показ весільної колекції суконь від Вікторії Міндрак. Дана подія дала можливість для багатьох компаній індустрії краси виставити, продавати продукцію та укласти прибуткові угоди. Біля стендів з нігтьової естетики майстрами манікюру проводилися цікаві мастер – класи.

Ціль організатора Кубку Карпат Шімон Діани – cтимулювати розвиток індустрії краси на Закарпатті, долучити до участі в події всі регіони України, всіх угорськомовних жителів Тисо – Дунайської низовини, які працюють в даній галузі , щоб дати можливість поділитися досвідом та будувати міжнародні відносини.

Ось декілька світлин з події яка відбуляся. Повний альбом можете переглянути у нашій групі  Facebook