fbpx

6-го квітня відбувся ROYAL BEAUTY – «КУБОК КАРПАТ 2019»

by sorbamax

6 квітня 2019-го року у місті Ужгород було проведено Royal Beauty “Кубок – Карпат 2019” Міжнародний конкурс та виставка-ярмарок індустрії краси, що стало надзвичайною подією для краю.  Прибули учасники та експоненти з багатьох країн. Склад журі також був міжнародним. Учасники приїхали з багатьох регіонів України, а також з Угорщини, Румунії та з інших країн світу.

Цього року змагалися кращі перукарі, візажисти та майстри нігтьової естетики індустрії краси. До складу журі увійшли найкращі фахівці з різних країн.  Разом з конкурсом ROYAL BEAUTY – «Кубок Карпат 2019» також проходила виставка – ярмарок індустрії краси, де компанії представляли новинки своєї продукції.

Виставка – ярмарок ROYAL BEAUTY – «Кубок Карпат 2019» стала чудовою нагодою для створення відносин між колегами та обміну досвідом, а для відвідувачів була можливість придбати новинки продукції за привабливими цінами. Для відвідувачів була підготовлена розважальна програма та багато цікавих програм та шоу за участі відомих особистостей. Одним з яких було всесвітньовідоме авторське перукарське шоу Adriana Popescu (Адриана Попеску) найвідомішого перукаря Румунії. Захоплюючим був ексклюзивний модний показ дизайнера Вікторії Міндак, завдяки якому гості нашого заходу побачили неймовірну колекцію весільних суконь. Також вражаючим був майстер-клас від Валентини Ломової, під час якого професіонали команди «Beauty Space» презентували нашим гостям вишукані вечірні образи та сучасні експрес-укладки.

Ось декілька світлин з події яка відбуляся. Повний альбом можете переглянути у нашій групі  Facebook