fbpx

Відгук про міжнародний конкурс «Кубок Карпат-2016».

by sorbamax

Рівненські перукарі приїхали із медалями з Міжнародного конкурсу «Кубок Карпат-2016» (ВІДЕО)

У Рівному найкращі майстри перукарського мистецтва. Відомий місцевий перукар Алекс Матирний та його колега Юлія Залевська гідно представили наше місто на Міжнародному конкурсі «Кубок Карпат-2016». Разом з командою вони вибороли призові місця. 

Алекс Матирний, перукар-стиліст, модельєр:

– Проведення самого конкурсу було на європейському рівні. Було багато конкурсантів, була велика конкуренція, бо і з Угорщини були конкурсанти, і з Чехії.. Дуже на великих емоціях готувалися, дуже ретельно, спали годину на добу, мучили наших моделей, але все таки  ми показали, що Україна сильна і Рівне також, що є тут майстри, які можуть гідно представити Україну.

Два призові місця і в одного майстра. Золото за  чоловічу салонну стрижку і бронзу  за  укладку «Стильний пучок здобув Алекс Матирний. Майстер розповідає,  що боротьба була важка, адже брали участь багато перукарів, проте, досягнути бажаної мети йому вдалося.

Алекс Матирний, перукар-стиліст, модельєр:

– Це є перше місце в чоловічій салонній стрижці. Правда,  колір ми вже змінили. Він був дуже яскравий, як морський. Був від темно синього до бірюзового. З кольором я працював, розумів, що хочу зробити, а от стрижка, це все було спонтанно вкладалося, робилося. Яночка – це моя бронза у жіночій номінації «Стильний пучок». Їхали з одним кольором, приїхали з іншим. Дофарбовували в ночі рожеві пасма для того, щоб створити гарну концепцію,  щоб були переходи і зачіска. Я дуже вдячний тренеру Надії Нісевич, яка ретельно нас тренувала, вболівала за нас і з її легкої руки ми змогли взяти призве місце.

Так, Юлія Залевська у номінації «стильний пучок» виборола гран-прі.

Юлія Залевська, майстер-модельєр:

– Подобається смак перемоги. Хочеться ще і ще, а найголовніше, що під час підготовки до різних змагань виробляється майстерність і я думаю, що ще будуть перемоги. Хочеться якихось досягнень, нових звершень, вмінь.

Юлія Залевська розповідає, що ця нагорода стала для неї перепусткою до європейського конкурсу, який відбудеться у Будапешті. До того ж, брати участь у ньому вона буде безкоштовно. Зараз і Алекс Матирний, і Юлія Залевська готуються до нових змагань, які проходитимуть у Львові. Майстри розповідають, що тільки наполеглива праця дає хороший результат, а різні конкурси допомагають загартувати себе, як перукарів-професіоналів  та показати  свою майстерність.

Матеріал з сайту:sfera-tv.com.ua