fbpx

A 2020-as ROYAL BEAUTY Kárpát Kupa Nemzetközi ONLINE Szépségipari Verseny eredményei

by sorbamax

Íme eljött az a nap, amit már mindenki annyira várt, a 2020-as Royal Beauty Kárpát-Kupa Nemzetközi Online Szépségipari Versenynek a hivatalos eredményhírdetése.A jelenleg kialakult helyzet következtében mindnyájan részesei lehettünk Ukrajna első ONLINE Szépségipari Versenyán, ahol egyidejűleg a legjobb fodrászok, sminkesek és körmösök versenyezhettek a nemzetközi kupáért.

Gratulálunk az első Online megrendezett 2020-as Royal Beauty Kárpát-Kupa verseny győzteseinek, továbbra is sok sikert és győzelmet kívánunk a jövőbeli bajnokságokon! A verseny győztesei oklevéllel, éremmel, kupával illetve a szponzorok és támogatók által felajánlott értékes nyereményekkel gazdagodnak, melyeket postai úton továbbítunk a nyerteseknek az eredmények kihirdetését követő 10 napon belül.
A FŐDÍJ nyereménye: 5000 UAH + értékes ajándékok a szponzoroktól + ingyenes részvétel 2 versenyszámban a következő ROYAL BEAUTY Kárpát-Kupa versenyén

A 2020-as ROYAL BEAUTY Kárpát Kupa Nemzetközi ONLINE Szépségipari Verseny eredményei:

HAIRSTYLE MAKEUP & BROW

Férfi fodrász versenyszámok bajnokai
1) Egyedi férfi frizura Barber Expert Fade stílusban.
Junior
І . hely – Langrof Rudolf/ Ukrajna (Visk)Női fodrász versenyszámok bajnokai
1) Divatos női frizura hosszú hajon – nappali hajviselet.
Junior
І. hely – Віталія Струк/Івано-Франківськ
ІІ. hely – Мелешко Ірина /Львів
Mester
І. hely – Перкова Алла/ Київ
ІІ. hely – Сомкина Елена/Україна
2) Divatos női frizura hosszú hajon – estélyi frizura.
Junior
І. hely – Віталія Струк/Івано-Франківськ
ІІ. hely – Мелешко Ірина/ Львів
ІІІ. hely – Jójárt Natasa Emese/Magyarország (Siklós)
Mester
І. hely – Апостол Ольга/Теребовля
ІІ. hely – Сомкина Елена/Україна
ІІІ. hely –Перкова Алла/ Київ
3) Esküvői frizura.
Junior
І. hely – Віталія Струк/Івано-Франківськ
ІІ. hely – Váradi Péter Simon/Magyarország
ІІІ. hely – Jójárt Natasa Emese/ Magyarország (Siklós)
Mester
І. hely – Леонідова Альона/ Київ
ІІ. hely – Сомкина Елена/ Україна
ІІІ. hely – Малая Евгения/ Запоріжжя
Stylist
І. hely – Драгун Тамара/ Тячів
ІІ. hely – Лукач Оксана/ Хуст
ІІІ. hely – Томчич Наталія/ Ужгород
4) Fonással díszített alkalmi frizura.
Junior
І. hely – Віталія Струк/Івано-Франківськ
ІІ. hely – Jójárt Natasa Emese/ Magyarország (Siklós)
ІІ. hely – Váradi Péter Simon/ Magyarország
Mester
І . hely – Сомкина Елена/ Україна
ІІ. hely – Куксова Анна/ Запоріжжя
ІІ. hely – Смирнова Ирина/ Київ
ІІІ. hely – Малая Евгения/ Макіївка
Stylist
І. hely – Драгун Тамара/ Тячів
ІІ. hely – Томчич Наталья/ Ужгород
5). Kreatív frizura hajrészek, póthaj használatával.
І . hely – Drahun Renáta/ Ukrajna (Nagymuzsaj)
ІІ. hely – Смирнова Ірина/ Київ
ІІІ. hely – Лутчин Арсен/ Львів
6) Full Fashion Look. Teljes divatos kinézet.
І. hely – Балуев Алексей/ Київ
ІІ . hely – Мелешко Ірина/ Львів
ІІІ. hely – Иващенко Надежда/ МариупольSminkes versenyszámok bajnokai
2) Wedding Make-Up-Esküvői smink.
ІІІ. hely – Кривцова Татьяна/ ЖмеринкаSzemöldök formázás versenyszám bajnokai
Junior
І. hely – Воробьева Татьяна/ Бровари
Mester
І . hely – Биндасюк Наталья/ Коломия
ІІ. hely – Русин Надія/ Свобода
Profi
І. hely – Поліщук Катерина/ Волочинсь

FŐDÍJ HAIRSTYLE Віталія Струк

NAIL ESTHETIC

1.Versenykörömépítés – Francia manikűr
Mester
ІІІ. hely – André Fanni/ Magyarország (Jászfényszaru)
Profi
І. hely – Малаєва Світлана/ Макіївка
ІІI. hely – Szatmári Dóra/ Magyarország (Budapest)
ІІІ. hely – Стюфляева Юлия/ Ужгород
2.Szalon köröm építés – Francia manikűr
Junior
І. hely – Березюк Ірина/ Київ
ІІ. hely – André Fanni/ Magyarország (Jászfényszaru)
Mester
І. hely – Oláh Réka/ Magyarország
ІІ. hely – Малаєва Світлана/ Макіївка
Profi
І. hely – Kovács Gabriella/ Magyarország (Budapest)
ІІ. hely – Szatmári Dóra/ Magyarország (Budapest)
3.Szalon kategória. Női manikűr.
ІІІ. hely – Лысенко Татьяна/ Київ
4.Szalon kategória. Divatos műkörömépítés.
Junior
І. hely – André Fanni/ Magyarország (Jászfényszaru)
ІІ. hely – Березюк Ірина/ Київ
Mester+ Profi
І. hely – Szatmári Dóra/ Magyarország (Budapest)
ІІ. hely – Oláh Réka/ Magyarország
ІІ. hely – Стюфляева Юлия/ Ужгород
5.Gépi manikűr.
І. hely – Szatmári Dóra/ Magyarország (Budapest)
6.Tökéletes körömfelület kialakítása.
І. hely – Szatmári Dóra/ Magyarország (Budapest)
ІІ. hely – Kovács Gabriella/ Magyarország (Budapest)
ІІІ. hely – Szabó Krisztina/ Ukrajna (Nagybégány)
ІІІ. hely – Oláh Réka/ Magyarország
8. Szalon kategória. A köröm gél-lakkal való borítása.
І. hely – Szatmári Dóra/ Magyarország (Budapest)
ІІ. hely – Лысенко Татьяна/ Київ
ІІІ. hely – André Fanni/ Magyarország (Jászfényszaru)
9.Time Record French.
ІІІ. hely – Szatmári Dóra / Magyarország (Budapest)
10.Esküvői stílus (élő modell). Téma: Menyasszonyi csokor.
IIІ. hely – Rózsa Ilona/ Ukrajna (Gut)
11.Mix Media (dobozban). Téma: Szabadon választott főváros
І. hely – Tőkés Lilla/ Magyarország (Karcag)
ІІІ. hely – Kéki Nikolett/ Magyarország (Budapest)
12.Művészi díszítés (dobozban). Téma: Modern világunk.
ІІ. hely – Папушенко Людмила/ Богданівка
13.Díszítés lapos ecsettel (dobozban). Téma: Édenkert.
ІІ. hely – Vidovenyecz Fanni/ Magyarország (Békéscsaba)
14.Reklámkép (30×40 cm).
І. hely – Paár Fanni/ Magyarország (Ágfalva)
ІІ. hely – André Fanni/ Magyarország (Jászfényszaru)
ІІІ. hely – Rózsa Ilona/ Ukrajna (Gut)
ІІІ. hely – Szabó Krisztina/ Ukrajna (Nagybégány)
15.Tárgydekoráció.
І. hely – Raidl-Szőke Szilvia/ Magyarország
ІІ. hely – Kovács Lídia/ Magyarország (Atkár)
ІІ. hely – Szatmári Dóra/ Magyarország (Budapest)
ІІІ. hely – Hubi Zsoltné/ Magyarország (Bódvaszilas)
ІІІ. hely – Tőkés Lilla/ Magyarország (Karcag)
16.3D dizájn egy tippen.
Junior
IIІ. hely – Ulinec Katalin/Ukrajna (Beregszász)
Mester+ Profi
І. hely – Kovács Lídia/ Magyarország (Atkár)
І. hely – Hubi Zsoltné/ Magyarország (Bódvaszilas)
ІІ. hely – Köntös Ildikó/ Magyarország (Csorna)
ІІI. hely – Tőkés Lilla/ Magyarország (Karcag)
ІII. hely – Mikita Adrien/ Magyarország
17.Szalon porcelán díszítés.
Junior
ІІ. hely – André Fanni/ Magyarország (Jászfényszaru)
Profi
І. hely – Pluhár Kinga/ Magyarország (Sárbogárd)
ІІ. hely – Федів Ксенія/ Бурштин
ІIІ. hely – Dancs Angéla/ Ukrajna (Vári)
18.Gél dizájn 5 tippen. Téma: Naprendszerünk élethű megvalósítása.
І. hely – Kovács Lídia/ Magyarország (Atkár)
ІІ. hely – Mikita Adrien/ Magyarország
ІIІ. hely – Пластомак Алина/ Слов’янськ
19.Tárgydekoráció strasszköv