fbpx

Учасникам

by sorbamax

КОНКУРСИ «ROYAL BEAUTY – КУБОК КАРПАТ • 2020»

Міжнародний чемпіонат України з нігтьової естетики, перукарського мистецтва, візажу.

Запрошуємо перукарів, візажистів, майстрів нігтьової естетики взяти участь у  міжнародному ONLINE конкурсі ROYAL BEAUTY «КУБОК- КАРПАТ • 2020».  Цого року ми підготували для Вас 6 номінацій “Жіноча зачіска” та 4 номінації “Чоловіча зачіска” у конкурсі перукарського мистецтва.  4 номінацій у конкурсі з візажу та одна номінація з класичного моделювання брів чекають на своїх переможців.  Не менш цікавим буде конкурс нігтьової естетики, де в 20-ox номінаціях здобуватимуть перемогу кращі майстри з України та з-за кордону! 

Чоловіча та жіноча зачіска • HAIRSTYLE

Ми підготували для Вас 6 номінацій “Жіноча зачіска” та 4 номінації "Чоловіча зачіска у конкурсі перукарського мистецтва «ROYAL BEAUTY – КУБОК КАРПАТ 2020» Переможці отримають цінні призи, подарунки від спонсорів, грамоти, кубки, медалі. Найрезультативніший призер здобуде ГРАН ПРІ конкурсу.

КОНКУРС • MAKEUP & BROW

Цоьог року 4 номінацій у конкурсі з візажу та 1 номінація з класичного моделювання брів чекають на своїх переможців «ROYAL BEAUTY – КУБОК КАРПАТ 2020». Переможці отримають цінні призи, подарунки від спонсорів, грамоти, кубки, медалі. Найрезультативніший призер здобуде ГРАН ПРІ конкурсу.
Приєднуйся!