fbpx

Виставка

by sorbamax
Міжнародна виставка-ярмарок індустрії краси.

ВИСТАВКА «ROYAL BEAUTY • КУБОК КАРПАТ 2020»

Умови та вартість оренди виставковії площі

Разом з конкурсом “Royal Beauty – КУБОК КАРПАТ 2020” буде проводитись виставка-ярмарок індустрії краси. Запрошуємо відвідати виставку-ярмарок або взяти участь компаніям та професіоналам, які працюють у цій сфері бізнесу. Гарний настрій, ділову атмосферу гарантуємо. У Вас буде чудова нагода поспілкуватись та представити свою продукцію багатьом потенційним покупцям та налагодити партнерські відносини з іншими компаніями та дистриб’юторами продукції відомих брендів індустрії краси. Представникам профільних навчальних центрів та авторських курсів з перукарської майстерності, візажу, або нігтьової естетики буде можливість познайомити відвідувачів з програмою своїх курсів чи провести майстер клас для ознайомлення та залучення нових слухачів.

Вартість оренди виставкової площі розміром 2.5 м на 2.5 м3000 UAH. (+ 500 UAH Реєстраційний збір)  При оренді двох або більше стендів передбачена знижка в розмірі 15% при повній сплаті одразу. За домовленістю можливе попередне бронювання з внесенням авансу в розмірі 30% від вартості орендної площі та повної сплати вартості до 10 квітня 2020 (у випадку несплати в кінцевий термін аванс не повертається).  Реєстраційний збір включає: акредитацію Замовника (Учасника виставки), охорону, клінінгові послуги.

У вартість оренди стенду, незалежно від його площі, входить оренда виставкової площі, огороджувальні панелі стін, килимове покриття, фріз + напис (вивіска з написом компанії до 15 символів) одної електро-розетки (220 Вт), 1 стола, 2 стільців, корзина для сміття.

Експонент не має права без письмового дозволу організатора частково чи повністю передавати, здавати в суборенду чи міняти виділений йому стенд.

Експонент несе повну матеріальну відповідальність за збереження орендованого майна. У випадку його пошкодження чи зникнення, виплачує організатору штраф у розмірі 200 % вартості пошкодженого чи втраченого майна.

Доступ експонентів для обладнання площі буде відбуватись виключно за день до міроприємства, тобто 1 травня 2020-го року, та у відведений для цього час з 14:00 до 22:00. Всі виставкові стенди мають бути готові та облаштовані до кінця дня напередодні початку міроприємства. Суворо забороняється виконання та облаштування, наповнення продукцією виставкової площі в день проведення виставки! За порушення регламенту експонент буде позбавлений можливості представлятися без права відшкодування орендної плати.

Додатково можна орендувати :
  • Електророзетку: 200 грн.
  • Стіл: 150 грн.
  • Стілець: 70 грн.

Місце проведення: 89425. Україна, м. Ужгород, Готельний комплекс “ЗОЛОТА ГОРА”.

Телефони для довідки: +38(050)225-0203 / +38(068)383-0318.

зв'яжіться з нами